WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz!
Whatsapp Destek!

, ?

Son dönemlerde teknolojininde hızlı bir şekilde ilerlemesi sayesinde, kişilerin çok daha kolay bir şekilde DNA testi yaptırabildikleri görülmüştür. Hastanemiz sayesinde de, kolay bir şekilde alınan kan örnekleri sayesinde DNA testleri yapılabilmektedir.

 

Özellikle de bu testlerin genel olarak kan örneklerinin alınması ile oluşturuldukları söylenebilir. Kan örneklerininhem babadan, hem de çocuktan alınması gerekmektedir. Bu sayede de DNA örneklerinin karşılaştırılma şansı elde edilebilecektir. Elde edilen verilere bağlı olarak da, DNA’ların ortak yapı içerisinde olup olmadıklarına bakılabilecektir.

Bünyemiz içerisinde de kolay bir şekilde test imkanı Adana içerisinde yer alan müşterilerimize sunulabilmektedir. Bu imkan sayesinde, oldukça kolay bir şekilde DNA elde edilebilecektir. Özellikle de bünyemizde, testlerin hızlı bir şekilde sonuçlanabilme imkanına sahip oldukları görülür. En pratik şekilde uzman doktorlarımızın yapmış oldukları testler sayesinde, yaklaşık olarak 5 ya da 7 gün içerisinde sonuç alınması mümkündür. Kısa bir zaman içerisinde sonuç alınması sayesinde de, kişilerin yaşamış oldukları sorunların daha kolay bir şekilde engellenebilmesi mümkün hale gelmektedir. Ayrıca bu testlerin bünyemizden randevu alınması sayesinde sonuçlanabileceği söylenmelidir. Kolay bir şekilde alınabilecek olan randevu hizmetleri sayesinde, net bir şekilde işlemler sonuçlanabilmektedir. Aynı zamanda da, tüm test sonuçları, mahkemelerde delil niteliğinde de kullanım sağlayabilecektir.

Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir