WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz!
Whatsapp Destek!

ve

Hastanelerin genetik testi adı altında yapabilecekleri DNA testlerinin güvenilir olabilmesi için, çalışan kadronun da uzman olması gerekmektedir. İşlerine bağlı olan ve bu doğrultuda çalışma gösteren kişiler sayesinde, test sonuçları kesin birer kanıt niteliğinde kullanılabilecektir.

Bizlerin de, müşterilerimize sağlamış olduğu hizmetlerden birisi budur. Tam sonuç elde edilebilmesine yardımcı olabilen bu testlerin, uzman olan doktorlarımız sayesinde araştırılması beklenmektedir. Özellikle de alanında uzman olan doktorlarımız ile birlikte Ankara içerisinde yer alan tüm müşterilerimize son derece kaliteli ve kesin olan test sonuçlarını ulaştırabilmekteyiz. İsteğe bağlı olarak da tüm genetik testlere imkan tanınmaktadır.

Ankara’da yer alan müşterilerimize sunulabilecek olan test sonuçlarının en kısa zaman içerisinde de açıklanması sağlanmaktadır. Tüm testlerimizin de 5 ile 7 gün içerisinde sonuç verebileceği söylenebilecektir. Bu kadar kısa bir zaman içerisinde açıklanabilecek olan test sonuçları sayesinde, kişilerin yaşayabilecekleri sorunların engellenmesi de mümkün hale gelecektir. Ayrıca fiyat açısından hastanemiz içerisinde yer alan testlere bakıldığında, pek çok hastaneden çok daha uygun fiyatlar dahilinde çalışma gösterdiği söylenebilecektir. Tüm test fiyatlarının çocuk sayısına bağlı olarak da değişim gösterebileceği görülür. Özellikle de tek çocuk için yapılabilecek olan annelik ve babalık testlerinde, fiyatın en düşük tutulduğu görülmektedir. Çocuk sayısının artmasına bağlı olarak da, testlerin yapılabileceği söylenebilir.

Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir