WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz!
Whatsapp Destek!

Anne, Baba ?

Babalık testi yeterince stresli olabilir. Anne, çocuk ya da belki de test hakkında bilmek mümkün baba bile istemediğiniz gerçeğini ekleyin ve  daha  da endişelenir! Başka bir parti bilmeden babalık testi yapmanın yollarını düşünmeye başlıyorsunuz, belki de bazı saç, diş fırçası veya diğer özel örnekler gönderiyorsunuz. Yani . . .

“Gizli DNA testi nasıl yapabilirim?”

Bu, potansiyel  IDENTI GENE müşterilerinin bizi aradıklarında sordukları çok yaygın bir sorudur . Birçok kişi bir ya da daha fazla kişinin bilmeden test etmenin bir yolunu arıyor. Nasıl olduğunu bilmek ister misiniz?

CEVAP: Tüm yasal DNA testleri, örnekleri gönderilmiş olan kişiden izin imzasını gerektirir. 18 yaşın altındaki reşit olmayan kişiler için sağlanan örnekler, yasal bir vasi tarafından imzalanmış onay formuna sahip olmak zorundadır. Yani anne, potansiyel baba ve çocuk için yanak-swab örnekleri kullanarak yasal bir babalık testi yapmak istiyorsanız, bu gizli olamaz.

‘Bir diş fırçasına veya bazı saçlara gönderebilir miyim?’

CEVAP: Evet, ancak özel örnek  testi hala tüm katılımcılardan onay istemektedir veya numuneler test edilmeyecektir. Ayrıca, test için bu tür örnekleri kabul etmemiz için çok özel kriterler yerine getirilmelidir.

Özel örnek testi ile ilgili detaylardan bazıları:

  • Laboratuvarımız , öncelikle yeterli DNA’nın çıkarılıp çıkarılamayacağını belirlemek için, özel örnekler için bir canlılık testi yapmalıdır . Canlılık için test ücreti iade edilmez.
  • Laboratuvarın, örneklemin ne olduğu, örneklemin kaç yaşında olduğu ve ne kadarının olduğu gibi daha fazla bilgiye ihtiyacı vardır.
  • Özel numune testi 150 $ artı ilişki testi laboratuvarı ücreti.
  • Özel bir numunenin işlenmesinin test için yeterli DNA bulunacağını garanti etmediğini unutmayın.

“Testin gizli olmasını istemiyorum, ama bir DNA örneği göndermeyi veya sağlamayı reddediyorlar. Peki ne yapabilirim?’

Zaten insanla konuşmayı denediniz, gerçeği bulmanın ve gönül rahatlığına sahip olmanın faydalarını bilmelerine izin verdiniz, ama onlar uydurmayacaklar. Bu her zaman duyduğumuz bir konu ve biz de sempati duyuyoruz! Bu ise başka bir ilişki test kullanışlıdır.

CEVAP:  IDENTI GENE, Büyükbaba , Kardeş ve Avuncular DNA testleri sunmaktadır. Bir katılımcının uygun olmadığı veya test etmeye istekli olduğu durumlar olduğunu anlıyoruz. Bu testler, birinci derece akrabaları kullanarak babalık sorularını cevaplamanın bir yolunu sunar. Tüm test türlerinin, DNA’larını gönderen katılımcılardan onay gerektireceğini unutmayın.

Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir