HİZMETLER

Laboratuvarlarımız da verilen hizmetler..

Hizmetlerimiz Nelerdir?

Oldukça kolay bir şekilde yapılabilen ve kısa süre içerisin de sonuçlarını alabileceğiniz annelik testi için sizlere hizmet vermekteyiz.

Babalık testinde de olduğu gibi, annelik testleri, biyolojik açıdan çocukların bulunması için yapılan bir test olarak görülebilecektir. Annelik testlerinde kan örnekleri ya da DNA taşıyan herhangi bir örnek alınabilecektir. Bu örneklerin de uzman doktorlarımız tarafından detaylı bir şekilde incelenmesi mümkün hale gelecektir. İnceleme sonuçlarında da, kişilerin DNA örneklerinin aynı olup olmadığına bakılmaktadır.

Çünkü çocukta yer alan DNA yapısının, hem babadan hem de anneden geçmiş olması gerekmektedir. Anne ile aynı olan DNA yapısı sayesinde de, biyolojik açıdan annelik oluşmuştur denebilecektir. Hastanemiz içerisinden alınan DNA örneklerinin, uzman doktorlarımız tarafından incelenmesi sağlanmaktadır. Ayrıca inceleme sonuçları, diğer testlerde de olduğu gibi, hiçbir şekilde üçüncü şahıslar ile paylaşılmamaktadır.
Annelik testlerinde, uzman doktorlarımız tarafından incelenen DNA örnekleri, yaklaşık olarak 5 ve 7 gün içerisinde sonuçlanabilmektedir.

Kişilerin biyolojik açıdan yakın olup olmadıklarını ortaya koyabilecek olan bu testler sayesinde, kişilerin soru işaretlerinin de kolay bir şekilde engellenmesine imkan tanınmaktadır.

Elde edilecek olan tüm testlerin de, ayrıntılı bir şekilde açıklaması ile müşterilerimize ulaştırıldığı söylenmelidir. Test sonuçlarının negatif ve pozitif olmak üzere, iki seçenek dahilinde çıkabileceği de belirtilmelidir. Test sonucunun pozitif olması sonucunda, kişilerin biyolojik açıdan yakınlık içerisinde oldukları, negatif olması ise, DNA yapılarında benzerlik olmaması sonucuna imkan tanımaktadır. Herkesi annelik testi için hastanemize beklemekteyiz.

Babalık Testi

Hakkında

Annelik Testi

Hakkında

Kardeşlik Testi

Hakkında