WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz!
Whatsapp Destek!

?

Annelik testlerinde genel olarak çocuk ve anne arasında biyolojik anlamlı yakınlığın olup olmadığı ortaya koymaktadır. Bu yakınlığın ortaya koyulabilmesi için de kan örneklerinin alınması gerekir. Aynı şekilde babalık testlerinde de kan örnekleri sayesinde DNA yapıları ortaya çıkarılmaktadır. Babalık testlerinin ortaya çıkarılabilmesi genel olarak 5 ya da 7 gün içerisinde mümkündür. Bu kadar kısa bir süre içerisinde babalık testlerinin oluşturulabilmesi için de hastanemizde bulunan uzman doktorlarımız ile işlemlerin tamamlanabileceği söylenebilir.

Uzman doktorlarımız sayesinde araştırmaların mikroskobik ortamda olması sağlanır ve testlerin güvenilir bir şekilde sonuçlanması için çalışma gösterilir. Hastanemiz içerisinden kan örneklerinin alınması ve yine hastanemiz içerisinde mikroskobik ortamlarda bu kan örneklerinin incelenmesi sayesinde kişilerin biyolojik anlamda baba olup olmadıklarını ortaya çıkar alabilecektir. Bu durum sayesinde mahkeme gibi alanlarda da test sonuçlarının kullanılabilmesi mümkün hale getirilmektedir.

Testlerin yapılabilmesi için mahkeme kararının alınmasına gerek bulunmamaktadır. Hastanemize müracaat edebilecek olan kişiler kolay bir şekilde Babalık Dna Testi sonuçlarını alabileceklerdir. Ayrıca hastanemiz tarafından Babalık Dna Testi, annelik yada kardeşlik testi gibi tesislerin yapılabilmesi için randevu işlemlerinin tamamlanması gerekmektedir. Belirtilen tarih ve saate uygun bir şekilde hastanemize müracaat eden hastalarımız daha kolay bir şekilde sonuç alabileceklerdir. Ayrıca hastanemiz tarafından belirlenen sonuçlar da kişiler ile direkt olarak paylaşılmaktadır.

Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir