?

Babalık Dna Testi hızlı bir şekilde sonuç alınabilen testler içerisindedir. Aynı şekilde annelik ve kardeşlik testleri de hastanemiz tarafından temin edilebilecek olan testlerdir. Genel olarak bu testlerin bir hafta içerisinde sonuçlanabileceği söylenebilir. Kısa bir zaman içerisinde sonuçlanmasından dolayı da kişilerin tüm soruları kısa bir süre içerisinde engellenebilecektir. Kişiler için yapılabilecek olan babalık testlerinde DNA yapılarının karşılaştırılması gerekmektedir.

DNA yapılarının genel olarak çocuk ve babada aynı olması sayesinde kişilerin test sonuçlarını pozitif şekilde sonuçlanabileceği söylenebilir. Pozitif şekilde sonuçlanabilecek olan test sonuçlarında babanın biyolojik anlamda oluşabileceği söylenebilecektir; fakat kimi zaman negatif şekilde sonuçlanabilecek olan test sonuçları da bulunur.

Son dönemde yapılan araştırmalar doğrultusunda 10 kişiden 2 kişinin sonuçlarının negatif şekilde sonuçlandığı yani biyolojik anlamda baba olmadığı ortaya çıkarılmıştır. Fiyat açısından bakıldığında da hastanemiz içerisinde uygulanan fiyat politikası oldukça uygun bir şekilde gerçekleştirilir. Uygun fiyat dahilinde Babalık Dna Testi yaptırmak isteyen kişilerin kolay bir şekilde hastanemizden hizmet alabilecekleri de söylenebilir. Alınabilecek olan randevu işlemleri sayesinde hızlı ve kolay bir şekilde işlem sağlanabilmektedir. Bu sayede kişilerin tüm sorunlarının da en kısa sürede açıklanması mümkün hale getirilmektedir. Test sonuçlarının da, hastanemize direkt olarak başvuran kişilere verilmesi sağlanır. Bu sayede, bilgilerin diğer kişiler ile kişilerin haklarını engelleyebileceği için paylaşılması engellenmektedir.

Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir