WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz!
Whatsapp Destek!

Babalık Dna Testi kiti adı verilen bu kitler sayesinde kolay bir şekilde babalık testleri yapılabilmektedir. Kitler içerisinde yer alan unsurların doldurulması ile birlikte postalama yöntemi ile birlikte babalık testleri gerekli olan kuruluşlarda elde edilebilecektir.

Babalık Dna Testi için gerekli olan kan örneklerinin alınması ile birlikte kitlerin doldurulması amaçlanır. Ayrıca bu kitlerin steril bir ortamda doldurulması büyük bir önem arz etmektedir. Fiyat açısından da oldukça uygun olan babalık test kipleri sayesinde kişilerin fazla bir ücret ödemesine gerek kalmadan Babalık Dna Testi yaptırabilmelerine imkan tanınmaktadır. Hastanemiz içerisinde de oldukça uygun olan bu babalık kitleri ile birlikte Babalık Dna Testi mümkün hale getirilmektedir.

Babalık testlerinde asıl olan unsur baba ve çocuk arasındaki DNA yapılarının ortaya kurulması olacaktır. DNA yapılarının hem babadan hem de anneden geçmiş olması gerekir. Bir babanın biyolojik alanında çocuk sahibi olabilmesi için de çocuk içerisinde yer alan DNA yapısının kendisi ile eşit olması gerekmektedir. Buna bağlı olarak uzman doktorlarımız tarafından çalışmalar gösterilir ve bu çalışmaların üçüncü kişiler ile paylaşılmadan sadece test yaptıran kişilere bildirilmesi işlemi ile tamamlanır. Böylece kolay bir şekilde test sonuçları elde edilebilecektir. Test sonuçlarının yapılabilmesi ve kullanabilir hale gelebilmesi için mahkeme kararı alınmasına gerek yoktur. Ayrıca bu sonuçlar mahkemelerde deli niteliğinde de kullanılabilir.

Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir