WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz!
Whatsapp Destek!

?

Babalık Dna Testi hastanelerimizde yaptırılabilecek olan test örneklerinden birisidir. Sadece İstanbul içerisinde değil ülkemizin diğer tüm yerlerinde de bu testlerin mümkün olması bizler tarafından olanaklı hale getirilmiştir.

Elde edilebilecek olan test sonuçları sayesinde kişilerin pek çok sorunun da engellenmesi mümkündür. Testlerin kısa bir zaman içerisinde sonuç alınması oldukça kolay bir şekilde test yapılabilmesine imkan tanır. Son dönemlerde yapılabilecek olan babalık testlerinde mahkeme kararına gerek olmadığı anlaşılmıştır. Geçmiş dönemlerde Babalık Dna Testinin yapılabilmesi için mahkeme kararının alınması gerekmektedir.

Fakat şimdilerde Babalık Dna Testi yöntemi ile birlikte de mahkemeden izin alınmasına gerek kalmamaktadır. Hızlı bir şekilde test sonuçlarını alarak daha rahat bir şekilde hareket etmek de müşterilerimiz için mümkün hale getirilmiştir. Annelik testlerinde olduğu gibi babalık derslerinde de DNA örneklerinin yapısına bakılır. Bu yapıların hem anneden hem de babadan eşit bir şekilde alınmış olması gerekecektir. Bu gibi sonuçlar doğrultusunda da babanın biyolojik açıdan baba olup olmadığı ortaya koyulabilmektedir.

Hastanemiz içerisinde yapılabilecek olan babalık testlerinde, fiyat açısından da oldukça uygun olan bir politikanın tüm müşterilerimize ulaştırılmasına imkan tanınmaktadır. Bu doğrultuda da test sonuçlarının en kısa zaman içerisinde müşterilerimize ulaştırılmasına imkan tanınıt. Hastanemiz içerisinden alınabilecek olan randevu işlemleri ile birlikte, babalıkt testi sonuçları elde edilebilecektir.

Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir