?

Babalık testinin oluşumuna baktığımızda kişilerin DNA yapılarının hem anneden hem de babadan geçmiş olduğu bilinir. Buna bağlı olarak kişilerin DNA yapılarının araştırılması ile birlikte de öz çocukların ya da öz anne babaların bulunması mümkün hale gelmektedir. Babadan alınabilecek olan kan örneği sayesinde kişilerin biyolojik açıdan baba olup olmadıkları da ortaya koyulabilmektedir. Hastanemiz içerisinden örnekleri steril bir ortamda temin edilir.

Saklanma işlemleri gerçekleştikten sonra testlerin incelenmesi gerekecektir. İncelemelerin de mikroskobik ortamlarda sağlanabileceği söylenmelidir. Mikroskobik ortamlar içerisinde incelenen kan örnekleri içerisinde kişilerin DNA yapıları ortaya koymaktadır. Bu DNA yapısının baba ile aynı olması gerekmektedir. Bu sayede kişilerin biyolojik açıdan yakınlık içerisinde oldukları söylenebilecektir.

Test sonuçlarımızı hastanemiz içerisinde rahat bir şekilde yapılması ve tam bir kesinlikle sonuçlandırılması sayesinde kişilerin soru işaretleri de engellenmiş olacaktır. Bütün işlemlerin sağlanabilmesi adına hastanemiz üzerinden randevu işlemlerinin yapılması gerekmektedir. Kolay bir şekilde alınabilecek randevu sayesinde kan örnekleri alınabilecek ve kolay bir şekilde kişiler arasında test yaptırılabilecektir. Fiyat açısından baktığımızda da, hastanemiz içerisinden yapılabilecek olan tüm testlerin, oldukça uygun fiyatlar taşıdığı görülebilecektir. Bundan dolayı da, kişilerin bu testlere çok rahat bir şekilde başvurabilmeleri mümkün olacakır. Randevu işlemleri sayesinde hizmet almak mümkün hale getirilmiştir.

Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir