WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz!
Whatsapp Destek!

?

Babalık testinde kan örneklerinin alınması gerekmektedir. Alınabilecek kan örnekleri içerisinde bulunan DNA yapılarının incelenmesi ile beraber babalığın olup olmadığı da ortaya koyulmaktadır. Yapım aşamasında baktığımızda hastanemiz içerisinde yer alan uzman doktorlarımızın hem babadan hem de çocuktan kan örneğinin alması gerekmektedir.

Alınabilecek olan kan örneklerinin steril bir ortamda temin edilmesi de büyük bir önem taşır. Ardından kan örneklerinin mikroskobik ortamda incelenmesi sağlanır. Test sonuçlarının 5 ya da 7 gün içerisinde müşterilerimiz ile paylaşabileceği söylenmelidir. Oldukça kısa bir zaman içerisinde test sonuçlarının ortaya çıkması sayesinde kişilerin sorunları kısa bir zaman içerisinde ortadan kaldırabilecektir. Gerekli olan unsurlar arasında genel olarak kan örnekleri yer alır.

Bunun haricinde saç teli ya da tükürük örneklerinden de DNA testleri yapılabilmektedir. Bu testlerin sadece babalık testleri için değil annelik ve kardeşlik gibi testlerde de kullanım sağladığı söylenmelidir. Test sonuçlarının oldukça uygun fiyatlı olmasından dolayı kişilerin rahat bir şekilde Babalık Dna Testi yaptırabilecek deride görülür. Ayrıca testlerin sonuçlarının hastanemiz içerisinde yer alan uzman doktorlarımız tarafından açıklamada bir şekilde bildirilmeli de kişiler için avantaj sağlar. Hastanemizden yardım almak isteyen kişilerin randevu işlemlerini tamamlamaları ve bu doğrultuda kan örneklerini vermeleri gerekecektir. Ardından kan örneklerinin alınmış olduğu kişilerin testleri de hızlı bir şekilde başlatılabilecektir.

Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir