WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz!
Whatsapp Destek!

?

DNA yapılarının karşılaştırılması ile elde edilebilecek olan babalık testlerinin hastanemiz içerisinden temin edilebileceği söylenebilir. Hastanemizde yer alan uzman doktorlarımız sayesinde de testlerin daha kolay bir şekilde açıklanması mümkün hale getirilmektedir.

Özellikle de test sonuçlarının % 99.99 oranında doğruluk içermesinden dolayı rahat bir şekilde net bilgi elde edilebilecektir. Bu testlerin mahkeme gibi alanlarda da kullanılması mümkün hale gelmektedir. Özellikle de kişilerin kafalarında yer alan soru işaretlerini engelleyebilmeleri adına babalık testlerini kullanabilmeleri mümkündür. Babalık Dna Testi sonuçlarının hastanemizde doğru bir şekilde ve net olarak müşterilerimize sunulduğu söylenebilir.

Bunun yanı sıra babalık tesislerinde genel olarak kan örnekleri kullanılsa da tükürük gibi DNA yapıları taşıyan farklı örnekler de kullanılabilecektir. Acısız şekilde yapılabilecek olan bu testler ile birlikte kesin sonuçlar müşterilerimize açıklamalı bir şekilde verilir. Test sonuçlarının yaklaşık olarak 5 ve 7 gün içerisinde açıklanabileceğini söylenebilir. Hastanemizde randevu işlemlerinin gerçekleştirilmesinden sonra babalık testlerinin yapılabileceği de söylenebilir. Sitemiz üzerinden randevu işlemlerinin kolay bir şekilde gerçekleştirilebileceği görülmektedir. Özellikle de tüm sorular için iletişim adreslerimiz üzerinden bizlerle iletişim sağlamak mümkündür. Bunun yanısıra elde edilebilecek olan veriler sayesinde kişilerin sorunlarının da önüne geçilmesi olanaklı hale gelmektedir. Hızlı çözüm alabilmek için, sitemizde yer alan iletişim bilgileri doğrultusunda bizlere ulaşabilirsiniz.

Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir