?

Anne karnında olan bebekler için de babalık desteğinin yapılabildiği söylenebilmektedir. Özellikle de anne karnında olan bebekler için 5 haftalık sürecini tamamlamış olması gerekir. Bebeğin 5 haftalık sürecin tamamlanmasından sonra anne karnındaki bebekten, babadan ve anneden alınabilecek kan örneklerinin karşılaştırılması yapılır. Bebeğin DNA yapısında annesinin ve babasının DNA yapılarının olması gerekir. Tüm çocuklarda anne ve babalardan alınabilecek olan DNA yapıları ile yeni bir DNA yapısı oluşturulmaktadır.

Hastanemiz içerisinde anne karnında olan bebekler için DNA testi yapılabilmektedir. Babalık tesislerinin 5 ve 7 gün arasında sonuçlanabilecek söylenebilir. Ayrıca sonuçlarının güvenilir olmasından dolayı kişilerin haklarının korunması mümkün hale getirilmiştir babalık testlerinin hastanemiz içerisinde yapılması sayesinde bilgilerin sadece testi yaptıran kişilerle paylaşılması sağlanmaktadır. Ayrıca 3. kişiler ile paylaşılmaması sayesinde kişilerin hakları bu sayede korunabilecektir.

İletişim adresleri üzerinden testler hakkında bilgi almak mümkündür. Fakat test sonuçları iletişim bölümünden alınamamaktadır. Bunun için testlerin direkt olarak müşterilerimiz ile paylaşılması mümkündür. Bilgilerin sızdırılması da hiçbir şekilde tarafımız tarafından gerçekleştirilmeyecek olan bir durum olduğu için kişilerin mail yoluyla ya da telefon üzerinden bilgi almaları engellenmektedir. Test sonuçlarının ayrıntılı bir şekilde paylaşılması sayesinde de, kişilerin ayrıntılı şekilde testleri öğrenebilmelerine imkan tanınacaktır.

Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir