WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz!
Whatsapp Destek!

 

Babalık Dna Testi  için gerekli olan tüm malzemelerini hastanemiz tarafından toplanması sağlanır. Son dönemlerde anne karnında yer alan bebekler için de Babalık Dna Testi  imkanın sağlandığı söylenebilir. Bu tür testlerde anne karnında yer alan bebekten kanın alınması gerekecektir. Az miktarda alınabilecek kan örneği sayesinde kişilerin biyolojik anlamda baba olup olmadıkları da öğrenilebilir.

Özellikle de kan örneğinin alınabilmesi için çocuğun 5 haftalık sürecini tamamlamış olması gerekir. Bu süreci tamamlaması ile birlikte anne karnında yer alan bebekten kan örneği alınacak ayrıca babadan ve anneden de kan örneği temin edilecektir.

Babalık Dna Testi  yapan hastaneler içerisinde geniş imkanlar da bulunmaktadır. Sadece Babalık Dna Testi  değil; annelik ve kardeşlik gibi tesislerinde hastanemiz tarafından sunabileceği söylenebilir. Adana içerisinde yer alan tüm müşterilerimize Babalık Dna Testi  imkanı sunmaktayız. Özellikle de randevu işlemlerinin en kısa şekilde tamamlanması sayesinde kişilerin kısa bir zaman sonrasında test sonuçlarını edebilmelerine imkan tanınmaktadır. Tüm kan örneklerinin laboratuvar ortamlarında incelenmesi sağlanır. Detaylı bir şekilde inceleme gösteren uzman doktorlarımız sayesinde test sonuçlarının tam anlamıyla doğru bir şekilde müşterilerimiz ile paylaşılmasına imkan tanır. Özellikle de elde edilebilecek olan testinin açıklamada bir şekilde müşterilerimizle buluşturuldu söylenmelidir. Randevu işlemlerinin tamamlanması ile birlikte, kişiler kolay bir şekilde test imkanına sahip olabilecektir.

Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir