?

Testlerde elde edilecek olan verilerin özel laboratuvarlarda incelenmesi hastanemiz için büyük bir önem arz etmektedir. Özel laboratuvarlarımızın ülkemiz içerisinde yer alan tüm müşterilerimize de testlerin verilmesi mümkündür. Özellikle de elde edilebilecek olan verilerin net bir şekilde incelenmesi sayesinde kişilerin kesin sonuç alabilmeleri olanaklı hale getirilmiştir. Psikolojik anlamda etkileyebilecek olan bu testlerin tam anlamıyla doğru olması da büyük bir önem taşır.

Test sonuçlarımızın % 99. 99 oranında doğru oldukları bildirilmektedir. Annelik testlerinde de yine aynı şekilde kan örnekleri alınır. Acısız şekilde alınabilecek olan örneklerde saç ya da tükürük gibi örneklerdir. Bu örnekler içerisinde DNA yapıları yer almaktadır. Bir çocukta bulunan DNA örneğinde hem anneden, hem de babadan DNA yapılarının geçmiş olması gerekir. Bu eşitlik sayesinde kişilerin biyolojik anlamda baba ya da anne olmaları da ortaya koymuş olacaktır.

Fiyat açısından bakıldığında hastanemizin fiyat politikasının oldukça uygun bir şekilde müşterilerimize sunulduğu söylenebilir. Özellikle de babalık kitleri sayesinde daha hızlı bir şekilde sonuç alabilmek mümkündür. Bu kitlerin kargo sayesinde müşterilerimize ulaştırılmasına imkan tanınır. Gerekli olan tüm verilerin bu yapılar içerisinde olması gerekmektedir. Ardından kargo ile birlikte hastanemize gönderilebilecek ve uzman olan doktorlarımız tarafından da tüm testlerin incelenmesi sağlanabilecektir.

Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir