WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz!
Whatsapp Destek!

Yasal Mı? Mahkeme ?

Babalık Dna Testi son dönemlerde yasal hale gelmiş olan testlerdir. Kolay bir şekilde yapılabilecek olan bu testler sayesinde kişilerin psikolojik açıdan da rahatlamaları mümkün kılınır. Bu testlerde mahkeme kararına gerek kalmamaktadır.

Hastanemiz içerisinden alabilecek olan randevu işlemleri sayesinde kişilerin kolay bir şekilde baba olup olmadıkları da ortaya çıkarılabilmektedir. Öncelikle hem babadan hem de çocuktan DNA örneğini alınması gerekmektedir. Alınabilecek olan bu DNA örnekleri genel olarak kan numuneleri sayesinde tamamlanır. Laboratuvar ortamında inceleme gösteren kan örnekleriyle uzman doktorlarımız tarafından incelenmektedir.

Yapılabilecek olan tüm incelemelerin oldukça hassas bir şekilde yapılmasına imkan tanınır. Özellikle de % 99. 99 oranında sonuçları çıkarmamızdan dolayı kişilerin test sonuçlarına güvenilir bir şekilde bakmaları gerekmektedir. Son dönemlerde yapılan araştırmalara göre her 10 kişiden 2 kişinin biyolojik anlamda baba olmadığı ortaya çıkmıştır.

Bundan dolayı da bu tür testlerin birer hak olarak görülmesi gerekir. Aynı zamanda kişilerin haklarını koruyabilmek adına da iletişim adresimiz üzerinden test sonuçları açıklanmamaktadır. Yalnızca hastanemiz üzerinden test sonuçlarının açıklama yapıldığı görülür. Özellikle de son dönemlerde babalık kitleri üzerinden de Babalık Dna Testi imkanı tanınabilmektedir. Bu kitler sayesinde, kişilerin kargo ile birlikte testleri öğrenebilmeleri mümkün olabilmektedir. Bu hizmet hastanemiz içerisinde de yer alan bir ayrıcalık olarak görülmektedir.

Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir