?

Babalık testlerinin en yoğun olarak tercih edildiği şehirlerden birisi de Ankara olarak görülmektedir. Ankara içerisinde yer alan tüm müşterilerimizin babalık testi ayrıcalığından, hastanemiz sayesinde faydalanabilecekleri görülür.

Elde edilecek olan tüm verilerin en açıklamalı şekilleri ile de, müşterilerimizle paylaşıldığı bilinmektedir. Test sonuçlarının da negatif ve pozitif şekilde oluşabilecekleri belirtilmelidir. Bu sonuçlar pozitif olarak görüldüğünde, kişilerin çocuk ila net bir şekilde biyolojik anlamda yakınlık kurduğu bilinebilecektir.

Negatif olan test sonuçları da, kişilerin biyolojik baba olmadığı anlamına gelmektedir. Buna bağlı olarak da, kişilerin buna göre hareket etmeleri önerilebilecektir. Hastanemiz sayesinde, testler daha net ve güvenilir bir şekilde açıklanmaktadır. Tüm test sonuçlarımızın da, %99, 99 oranında net olduğu söylenmelidir.
Babalık testlerinde, hastanemiz içersinde yer alan uzman doktorlarımız sayesinde, sonuçların net bir şekilde açıklanmasına imkan tanınmaktadır. Tüm babalar için de net sonuçlar büyük bir önem içermektedir. Babaların buna bağlı olarak da, açılacak olan tazminat davalarında kesin baba olmadıkları takdirde, davayı reddetme ve bu test sonuçlarını da, mahkemelerde delil olarak kullanabilmeleri mümkün olacaktır. Testlerin de genel olarak 5 ila 7 gün içerisinde açıklanabildikleri görülebilecektir. Bu kadar kısa bir zaman içerisinde testlerin açıklanabilmesi sayesinde, sorunların da engellenebilmesi açısından oldukça faydalı olacaktır.

Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir