?

Hatanemiz içerisinde yer alan bir diğer test olarak da babalık testi görülmektedir. Babalık testi sayesinde, kişilerin kolay bir şekilde biyolojik anlamda olan çocuklarını öğrenebilmeleri de mümkün olmaktadır. Babalık testinde gerekli olan unsur, kan örneği olarak görülebilecektir.

Alınabilecek olan kan örneği, hastanemiz içerisinde incelenmektedir. Elde edilen tüm veriler de test sonuçlarını ortaya çıkarabilecektir. Kişilerin biyolojik anlamda yakınlık içerisinde olup olmadıkları da, veriler içerisinde ayrıntılı bir şekilde açıklanabilen durumlar arasında yer almaktadır. Hastanemiz içerisinde çalışma gösteren tüm doktorlarımız da, alanlarında uzman olmalarından dolayı oldukça net sonuçlar ortaya koyabilmektedirler.

Babalık testi, hastanemiz sayesinde daha güvenilir sonuç almak isteyen kişiler için artı olarak görülmelidir. Babalık testlerimiz Antalya içerisinde yer alan tüm müşterilerimize de sağlanabilecek olan avantajlarımız içerisinde yer alır. Bu sayede de, kişilerin güvenilir ve kaliteli şekilde test elde etmeleri mümkün olabilecektir. Testlerin sonuçlarının da en kısa zaman içerisinde açıklandıklarını söylemek gerekecektir. Yaklaşık olarak 5 ile 7 gün arasında testlerin sonuçlandırıldığı söylenebilecektir. Ayrıca son dönemlerde, anne karnında olan bebek ile de biyolojik babalık yaptırılabilmektedir. Bu zaman dilimi içine bakıldığın da, bebeğin en az 5 haftalık olması gerekecektir. 5 hafta ve sonrasında da babalık testleri yaptırılabilmektedir.

Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir