?

 

Babalık testi açısından da gelişmiş olan hastanemiz içerisinde, pek çok şehir üzerinde yer alan müşterilerimize de hizmet sağlanabilmektedir. Alanında gelişmiş olan uzman doktorlarımız ile birlikte, test sonuçları oldukça net bir şekilde açığa çıkarılabilmektedir.

Ayrıca yapılabilecek olan tüm testlerde de, hiçbir şekilde üçüncü şahıslar ile paylaşma gibi bir durum olmayacaktır. Bundan dolayı da, herkes oldukça kolay bir şekilde babalık testi yaptırabileceklerdir. Yine aynı şekilde Ataşehir içerisinde yer alan tüm müşterilerimize de net sonuçlar sağlayan babalık testleri yapılabilmektedir. Tüm net sonuçlar sayesinde, kişilerin kafalarında oluşan soru işaretlerini daha kolay bir şekilde engelleyebilecekleri söylenebilir.

Babalık testlerinde kullanılan asıl ölçütler, DNA örnekleridir. Bu DNA örnekleri, hem babadan hem de çocuktan alınan unsurlar sayesinde ortaya çıkarılabilir. Özellikle de baba ve çocuktan alınan DNA özelliklerinin net bir şekilde karşılaştırılması sayesinde, biyolojik anlamda denkliğin olup olmaması anlaşılabilecektir. Son dönemlerde yapılan araştırmalara bakıldığında da, kişilerin %20’sinin biyolojik baba olmadığı anlaşılmıştır. Bu oran da oldukça yüksektir. Hastanemiz içerisinde yapılabilecek olan tüm testlerin de, üçüncü şahıslar ile paylaşılmayacağı söylenmelidir. Güvenilir ve net sonuçların elde edilebilmesi amacı ile de, hastanemizin ziyareti mümkün olabilecektir. Ayrıca hastanemiz içerisinde yer alan tüm kadromuz da oldukça iyi işler ortaya koymaktadır. Ülkenin dört bir yanından tercih edilebilmekteyiz.

Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir