WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz!
Whatsapp Destek!

Son dönemlerde oldukça yoğun bir şekilde ilgi gören babalık testleri hastanemiz tarafından sağlanabilecek olan bir avantajdır. Bu avantajı kullanılabilmesi içinde kişilerin öncelikle hastanemiz içerisinde randevu almaları gerekir.

Alınan randevu işlemleri sayesinde kişilerin kan örnekleri de steril bir şekilde temin edilir. Ardından uygun bir şekilde saklanan kan örnekleri mikroskobik ortamlarda inceleme göstermektedir. Bu incelemeler neticesinde de kişilerin yakınlık içerisinde olup olmadıkları kolay bir şekilde ortaya kullanabilmektedir. İstanbul içerisinde yer alan Bahçelievler üzerinde yerleşke gösteren tüm müşterilerimize babalık testi imkanı hastanemiz tarafından sağlanmaktadır.

Anne karnında yer alan bebekler için de babalık testlerimiz kolay bir şekilde yapılabilecektir. Bunun yanı sıra babalık testinde haricinde çokça başvurulan annelik, kardeşlik ve akrabalık gibi testlerde hastanemiz tarafından sağlanabilen hizmetlerimiz içerisinde yer alır.
Babalık testine başvuracak olan Bahçelievler içerisinde yer alan müşterilerimizin, uygun fiyatlar ile birlikte bu testleri elde edebilecekleri görülecektir. Özellikle de uygun fiyatlar sayesinde, kişilerin daha kolay bir şekilde test yaptırabilmeleri mümkün kılınmaktadır. Babalık testlerinde kullanılan tüm araçların da, teknolojik olan aletler içerisinde yer alır. Son dönem teknolojik aletlerden kullanılması sayesinde, testlerin hata payı içermeden ortaya çıkarılması amaçlanmaktadır. Bu sayede, sonrasında oluşabilecek olan tüm sorunların da engellenmesi mümkün hale getirilmektedir.

Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir