?

Babalık testleri, hastanemiz içerisinde sağlanan hizmet özelliklerinden birisidir. İstanbul içerisinde yer alan Bakırköy semtinde de, aynı şekilde babalık testi hizmetini sağlayabilmekteyiz. Herkesin son dönemlerde büyük bir ilgi sağladığı babalık testlerinde sonucun elde edilebilmesi için, uzman doktorlarımız tarafından araştırmalarımızın yapılması gerekecektir. bu araştırmalar da genel itibari ile, kişilerin kan örneklerinden alınan DNA örnekleridir.

DNA örneklerinin karşılaştırılması sayesinde, oldukça pratik yöntemler ışığında babalık testleri elde edilebilmektedir. Bu babalık testleri sayesinde de, kişilerin kendi hakları büyük bir ölçüde korunabilecektir. Son dönemlerde babaların kendi biyolojik çocuklarını bilmedikleri de görülmektedir. Bu tür durumlar da büyük bir sorun olarak düşünülür ve tıp sayesinde testler yaptırılır. Elde edilen verilerin de pozitif ya da negatif şekilde sonuç vermesi mümkündür.

Hastanemiz içerisinde yapılabilecek olan tüm testlerde, hem babanın hem de çocuğun kan örnekleri alınmaktadır. Alınan kan örnekleri sayesinde de kolay bir şekilde karşılaştırmalar elde edilebilmektedir. DNA örneklerinin baba ve çocuk arasında dengeli olması beklenmektedir. Çünkü tüm çocukların DNA örnekleri, hem anneden, hem de babadan alınacak olan DNA yapılarının birleşmesi ile elde edilmektedir. Bu yöntemler sayesinde de, net bir şekilde sonuçlara ulaşmak mümkün hale gelmektedir. Hastanemiz içerisinde yapılabilecek olan bu testler için de, önceden randevu alınması gerekmektedir.

Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir