?

Balıkesir içerisinde yer alan tüm müşterilerimizin, hastanemiz içerisinde sağlanan babalık testlerini de elde edebilecekleri söylenmelidir. Bu testler sayesinde, biyolojik çocuklara ulaşmak da mümkün hale gelmektedir. Özellikle de babalar tarafından çocukların biyolojik açıdan bilinmediği görülebilir.

Genellikle annelerin biyolojik olan çocuklarını daha net bir şekilde görebilmelerine rağmen, babaların kimi zaman böyle bir şansa sahip olamadıkları da görülmektedir. Bu sorunların önüne geçilebilmesi için, babalık testleri yaptırılabilecektir. Balıkesir içerisinde yer alan tüm müşterilerimize de hastanemiz tarafından oldukça uygun fiyatlar dahilinde babalık testleri yapılabilmektedir.

Ayrıca sadece babalık testleri değil; annelik ve kardeşlik testleri de, hastanemiz içerisinde yer alan test ayrıcalıkları içerisinde yer almaktadır. Elde edilen tüm veriler de uzman olan doktorlarımız sayesinde net bir şekilde araştırılmaktadır. DNA örneklerinin uzman olan doktorlarımız sayesinde araştırılması ile birlikte, daha net olan sonuçlar elde edilebilmektedir.

DNA örneklerinin sonuçlanması da yaklaşık olarak 5 ya da 7 gün içerisinde sağlanmaktadır. Kısa bir süre içerisinde test sonuçlarının açıklanması sayesinde, kişilerin kafalarında yer alan soru işaretleri de oldukça hızlı bir şekilde engellenebilecektir. Ayrıca test sonuçlarının kısa bir zaman içerisinde açıklanabilmesi kadar, testlerin doğruluk taşımaları da büyük önem içermektedir. Testlerimizin sonuçlarının da %99, 99 oranında net sonuçlara sahip olduğu belirtilmelidir. Tüm bu testlerimiz mahkemelerde delil niteliğinde de kullanılabilecek olan sonuçları içermektedir.

Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir