WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz!
Whatsapp Destek!

Babalık derslerimiz gelişmiş olan uzman kadromuz sayesinde daha kolay bir şekilde açıklanabilmektedir. Özellikle de teknolojik aletlerin kullanılması sayesinde kişilerin genetik açıdan yakın olup olmadıkları bu testler ile birlikte ortaya koymaktadır. Ülkemizde tüm şehirlerde hastanemiz tarafından babalık testi imkanı elde edilebilecektir. Babalık testinin haricinde annelik ve kardeşlik gibi çokça başvurulan tesislerinde hastanemiz tarafından sağlandığı söylenmelidir.

Ülkemiz içerisinde yer alan tüm müşterilerimizin kolay bir şekilde hastanemizden randevu alma işlemleri gerçekleştirdikten sonra genetik dersleri yaptırabilecekleri de görülebilecektir. Yine aynı şekilde Bursa’da yaşayan tüm müşterilerimize de babalık testi imkanı sunulmaktadır.

Babalık testlerinin hastanemiz tarafından 5 ve 7 gün içerisinde açıklandığı söylenmelidir. Bundan dolayı kesin bir şekilde sonuç almak isteyen kişilerin de hastanemizde randevu işlemleri tamamlayıp kan örnekleri verebilecekleri görülecektir. Özellikle de hastanemiz içerisinde yer alan bu testlerin fiyat açısından da oldukça uygun oldukları görülür. Uygun fiyatlar dahilinde babalık testi yaptırmak isteyen kişilerin randevu işlemlerini tamamlayıp hastanemize başvurmaları gerekmektedir. Fiyat açısından çocuk sayısının artması ile birlikte, fiyatın da değişebileceği görülecektir. Tek çocuk için babalık testinin yapılabileceği gibi, daha fazla çocuk için de test imkanı sağlanabilecektir. Bundan dolayı, kişilerin kendi öz çocuk ya da çocuklarını bulabilmeleri daha kolay bir hale gelmektedir.

Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir