Babalık testlerinin yapılabilmesi için, hem babanın hem de çocuğun kan örneklerinin alınması gerekir. Pek çok hastane içerisinde, sadece kan örnekleri ile değil, saç ya da tükürük ile de DNA yapıları incelenebilmektedir.

Bizler de gelişmiş olan teknolojik aletler sayesinde, istenen şekilde DNA örneklerini alabilmekte ve buna bağlı olarak genetik yakınlığın olup olmadığını ortaya koyabilmekteyiz. Elde edilen tüm DNA örneklerinin de, en iyi şekilde araştırılmasına imkan tanımaktayız. Kan gibi örneklerin mikroskobik ortamlarda yapılacak olan incelemeler sayesinde DNA yapıları ortaya koyulabilmektedir. Bu yapıların denklik içerisinde olup olmadıkları da, detaylı bir şekilde incelenmektedir. Sonrasında daha büyük sorunların çıkmaması için de, hastanemiz tarafından profesyonel şekilde inceleme yapılmaktadır.

Diyarbakır içerisinde yer alan tüm müşterilerimize babalık testi ayrıcalığı sunan bir kuruluşuz. Fiyat açısından oldukça uygun fiyatlar dahilinde çalışmamız sayesinde de, kişilerin sorun yaşamadan testleri yaptırabilmelerine imkan tanınmaktadır. Aynı şekilde çocuk sayısının farklılaşması ile birlikte, fiyat da artış gösterebilecektir. Pek çok hastaneden çok daha uygun fiyatlar ile birlikte test yaptırmak isteyen kişilerin, hastanemize başvurabilecekleri söylenebilecektir. Ayrıca test sonuçlarımızın %99, 99 oranında net olan bilgiler içermesi sayesinde, kişilerin net bilgilere ulaşmaları da mümkün hale gelmektedir. Tüm test sonuçlarımızın hatasız bir şekilde müşterilerimize sunulmasına imkan tanınmaktadır.

Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir