?

Eskişehir içerisinde babalık testi yaptırmak isteyen herkes, hastanemiz içerisinden hizmet alabilmektedir. Hastanemiz tarafından sağlanabilecek olan bu hizmet sayesinde, kişilerin kolay bir şekilde biyolojik anlamda baba olup olmadıkları da anlaşılabilecektir. Sağlamış olduğumuz bu hizmet sayesinde, kişilerin hızlı bir şekilde test sonuçlarını almaları mümkün hale gelmektedir.

Ayrıca test sonuçlarının oldukça güvenilir olduğu da görülür. Tüm test sonuçlarımızın %99, 99 oranında netlik taşıdığı bilinmelidir. Bu sayede, kişilerin tam anlamı ile sonuç almaları mümkün olacaktır. Bunun yanı sıra, babalık testlerinin haricinde annelik ve kardeşlik hizmetleri de hastanemiz tarafından sağlanan test türlerinden birisi olarak görülmelidir.

Babalık testlerimiz Eskişehir içerisinde yaşayan her müşterimize yapılabilecek olan test türlerinden birisidir. Bu testlerde de kan örnekleri alınmaktadır. Alınacak olan kan örnekleri de, iyi bir şekilde incelenebilecektir. Kan içerisinde yer alan DNA örnekleri sayesinde, kişilerin DNA’ları karşılaştırılabilmektedir. Bir çocuğun DNA’sının hem babasından hem de annesinden geçen DNA’lar ile birleşme gösterdiği bilinir. Elde edilen bilgiler içerisinde de, çocuğun DNA’sında babasının DNA özelliklerinin yarısının aynı olması beklenmektedir. Bu sayede de pozitif olan sonuç elde edilebilecektir. Pozitif sonucun elde edilmesi, kişilerin biyolojik anlamda baba olduklarının bir göstergesi olacaktır. Negatif olan sonuçlarda ise, biyolojik baba olunmadığı görülebilecektir.

Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir