Ne Kadardır?

Babalık testi sayesinde, günümüzde büyük bir oranda, biyolojik baba olunup olunmadığı anlaşılabilmektedir. Bu sayede oluşabilecek olan tüm soru işaretlerini ortadan kaldırmak da mümkün hale gelmektedir. Babalık testi, genel olarak kan ile yapılan bir testtir. Babadan ve çocuktan alınan kan örnekleri labaratuvar ortamında incelenmektedir. Bu sayede deortaya çıkan DNA yapısı incelenir. DNA yapısının hem baba hem de çocuk ile benzer özellikler göstermesi gerekecektir. Bu testler de profesyonel olan ortamlarda ve profesyonel kişilerce incelenmelidir.

Ayrıca bu testlerin yapılabilmesi için, her zaman randevu alınması gerekmektedir. Belirtilen tarih ve saatlerde de kan örnekleri kolay bir şekilde steril ortamlarda alınabilmektedir.
Babalık testi fiyat açısından farklılık gösterebilir. Genel olarak belli bir oranda fiyat söylemek de doğru olmayabilmektedir.

Genel olarak da 1000- 1500 TL arasında fiyat değişimi olabilmektedir. Bu sadece genetik babalık testi fiyatı için geçerlidir. 2 çocuk için de yaklaşık olarak 2000- 2500 TL arasında fiyat değişimi görülebilmektedir. Buna bağlı olarak da 3 çocuk için 3000 TL civarında bir fiyat değişikliği olabilmektedir. Kişilerin babalık testini yaptırmadan önce, kurumları oldukça iyi bir şekilde araştırması sayesinde, daha net sonuçlar almak mümkün hale gelebilmektedir. Ayrıca işlemleri yapan kişilerin de steril bir ortamda çalışmaları büyük yarar sağlamaktadır diyebiliriz. Bu sayede de sağlıklı şekilde işlemler gerçekleştirilir.

Genel

4 Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir