WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz!
Whatsapp Destek!

Babalık testleri, son dönemlerde anne karnında da gerçekleştirilebilen testler içerisinde yer almaya başlamıştır. Bebeklerden alınabilecek olan kan örneği sayesinde, anne karnındaki bebek ile babanın genetik ilişkisinin olup olmadığına bakılabilecektir. Ayrıca babalık testinin, bebeğin anne karnında olduğu dönem içerisinde yapılması isteniyorsa, bebeğin 5 haftalık olması gerekmektedir. 5 hafta ve ileriki dönemlerde de babalık testleri yapılabilmektedir.

Bunun yanı sıra, sadece babanın ve anne karnındaki bebeğin kan örnekleri değil; annenin de kan örneğinin alınması gerekmektedir. İnceleme sonuçları sayesinde, genetik yakınlığın olup olmaması da kolay bir şekilde açıklanabilecektir.

Babalık testi yaptırmak isteyen herkesin, hastanemize başvurabilecekleri söylenmelidir. Gebze içerisinde yer alan herkesin de, hastanemiz içerisinde yer alan DNA testlerini yaptırabilecekleri görülecektir. Aynı şekilde fiyat açısından bakıldığında da, hastanemizde yer alan fiyatların oldukça uygun oldukları görülür. Buna bağlı olarak da, babalık testi yaptırmak isteyen herkesin, uygun fiyatlar dahilinde kolay bir şekilde test yaptırabilecekleri söylenebilecektir. Ayrıca sadece babalık testi değil; annelik ve kardeşlik testi gibi testlerin de bünyemiz tarafından elde edilebilecek olan testlerden oldukları görülebilir. Bu testlerin de, babalık testlerinde olduğu gibi oldukça uygun olması, kişileri cezbeden bir unsur olacaktır. Ayrıca, sağlamış olduğumuz hizmet her zaman profesyonel bir şekilde tamamlanabilecek olan hizmettir.

Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir