WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz!
Whatsapp Destek!

?

Babalık testleri, DNA örnekleri sayesinde yapılan test türleri olarak bilinir. Bu testlerde genel olarak ihtiyaç duyulan unsur kan örneği olarak görülebilecektir. Ama son dönemlerde de, saç telinden bile DNA testinin yapılabileceği görülmektedir. Hastanemiz içerisinde de bu gibi örnekler ile birlikte babalık testleri elde edilebilecektir. Ayrıca pek çok merak edilen konulardan birisi olarak da, babalık testinin hamileliğin kaçıncı ayında yapılabildiğidir.

Bu sorunun cevabı olarak da, oldukça erken bir tarih belirlemek mümkün olabilmektedir. Bebeğin yaklaşık olarak 5 haftasından sonraki dönemlerinde, babalık testinin mümkün olabileceği görülür. Kürtaj için de bu dönem erken dönem olarak görülebilecektir. İstenirse 2,5 aydan sonra kürtajın yapılabileceği söylenebilir. Babalık testi ile de, bebeğin kime ait olduğu bu sayede öğrenilebilmektedir.

Hastanemizin sağlamış olduğu imkanlardan birisi olarak babalık testi görülebilmektedir. Babalık testi sayesinde, kişilerin biyolojik olarak çocuklarını öğrenebilmeleri de mümkün olabilecektir. Bu sayede daha rahat bir yaşam sürmek de mümkündür. Babalık testleri için alınan kan örnekleri uzman doktorlarımız sayesinde incelenir. DNA örneklerinin karşılaştırılması sayesinde de, babaların biyolojik olarak çocuk sahibi olup olmadıkları anlaşılabilecektir. Yapılan araştırmalar doğrultusunda da her 10 babadan 2’sinin ne yazık ki biyolojik olarak baba olmadıkları anlaşılmaktadır. Bunun da oldukça yüksek bir oran olduğu söylenebilecektir.

Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir