WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz!
Whatsapp Destek!

?

Babalık testleri son dönemlerde yoğun bir ilgiyle karşılanan testlerden olmaktadır. Bu testlerin genel olarak kan örneklerinin alınması ile birlikte oluşturulacağı bilinmektedir. Babalık testi anne karnındaki bebek için de uygulanabilecektir. Özellikle de bebeğin 5. haftasını doldurmuş olması babalık testinin yapılabileceği anlamına gelmektedir. 5 haftadan daha küçük olan bebeklerde babalık testi gerçekleştirilemez. Hastanemiz içerisinde de anne karnında olan bebekler için babalık testi yapılabilmektedir.

Anneden, babadan ve anne karnındaki bebekten alınabilecek kan örneklerinin karşılaştırması sayesinde babaların genetik anlamda olup olmadığını öğrenilebilmektedir. Ülkemiz içerisinde her şehre babalık testi imkanımız sağlanabilmektedir. Özellikle de fiyat açısından oldukça uygun bir şekilde testlerini yapılabilmesinden dolayı kişilerin rahatlıkla tercih edebilecekleri bir hastane olarak yer almaktayız. Ayrıca kişinin randevu işlemlerini gerçekleştirmesinden sonra rahatlıkla testler de yapılabilecektir.

Babalık testlerinin anne karnında yapılmasında herhangi bir sorun oluşmamaktadır. Bebeğe ya da anneye bir zarar verilmesi de mümkün değildir. Yalnızca testin yapılabilmesi için, anneden ve bebekten kan örneğinin alınması gerekecektir. Bu örneklerin de, hastanemiz içerisinde uzman doktorlarımız tarafından inceleme göstermesi gerekir. Bu doğrultuda kesin olan sonuçlar elde edilebilecektir. Ayrıca test sonuçlarının açıklamalı bir şekilde, hastanemize başvuran kişilere bildirildiği de görülmektedir. Bu sayede kişilerin tam olarak cevap alması mümkündür.

Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir