WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz!
Whatsapp Destek!

?

Babalık testi ismi verilen testler, bir bakıma DNA testleri olarak görülmektedir. Bu testlerin asıl olarak yapılış amaçlarından birisi de, babanın çocuğunun biyolojik anlamda kendisine ait olup olmadığını bilimsel anlamda öğrenmesidir. Bu testlerin çok erken dönemlerde de yapılabileceği söylenebilecektir. Özellikle de günümüzde babalık testlerinin, bebeğin doğmadan yaklaşık olarak 5. haftasından itibaren yapılabildiğini göstermektedir. Hastanemiz tarafından da babalık testleri, 5. haftadan sonraki dönemlerde anne karnında yapılabilmektedir. Bu sayede babalığın biyolojik anlamda olup olmadığı, çok erken bir şekilde de anlaşılabilmektedir.

Hastanemiz içerisinde yapılabilecek olan babalık testleri, hamileleğin 2. ayında yapılabilmektedir. Bu testlerde de asıl olarak anne karnında olan bebekten DNA örneği alınmaktadır. Bu sayede de incelemeler büyük bir hız ile yapılabilecektir. Hastanemiz içerisinde tercih edilebilecek olan hamilelik testleri, kısa bir şekilde sonuç alınabilmesi adına tasarlanmış olan testleri içermektedir. Bununla birlikte, hamilelik testlerinin 5 ila 7 gün içerisinde de açıklanabileceği söylenebilecektir.

Oldukça kısa bir zaman içerisinde test sonuçlarının açıklanması sayesinde, kişilerin en kısa zaman içerisinde test sonuçlarını elde edebilecekleri de görülür. Fiyat açısından bakıldığında da, tüm testlerimizin oldukça uygun fiyatlar dahilinde yapıldıkları görülebilecektir. Bu sayede babalık testine ihtiyaç duyan hemen hemen herkes, kısa bir şekilde babalık testine başvurabileceklerdir.

Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir