?

Babalık testi yaptıran 10 kişiden 2 kişinin biyolojik anlamda baba olmadığı anlaşılmıştır. Buna bağlı olarak bu yüksek bir oran olarak görülmelidir. Babalık testinde genel olarak gerekli unsur DNA yapılarının alınabileceği kan örnekleridir.

Kan örneklerinin hastanemiz tarafından steril bir ortamda alınması da büyük önem taşır. Ayrıca müşterilerimize göstermiş olduğumuz özenden dolayı alınan örneklerin hiçbir şekilde karıştırılmaması da bizim için büyük bir önem taşımaktadır. Fiyat açısından oldukça uygun bir politika izlemekteyiz. Buna bağlı olarak da herkesin kolaylıkla babalık testi yaptırabileceği söylenebilir. Babalık testinin yapılacağı çocuk sayısının artmasından dolayı fiyatın da değişiklik gösterebileceği bilinmelidir.

Fiyat için sitemiz içerisinden iletişim sağlanabilecektir. Ayrıca site üzerinden babalık testinin yapılabilmesi için de randevunun alınması gerekmektedir. Uzman doktorlarımız tarafından açıklanabilecek olan babalık testi sonuçlarında %  99.99 oranında netlik bulunmaktadır. Bundan dolayı da bu sonuçların mahkeme gibi alanlarda delil olarak kullanılabileceği söylenmelidir. Özellikle de babaların haklarını koruyabilecek olan babalık testleri yaşam boyunca oluşturulabilecek olan sıkıntıların önüne geçilmesi adına önem taşır. Bu testler aynı zamanda, kardeşlik ve annelik testlerinde de bu kadar yüksek bir oranda doğruluk ile oluşturulmaktadırlar. Bu testlerin de delil niteliğinde kullanılabilmesi mümkün hale gelmektedir. Ayrıca, diğer testler için de kan örneklerine ihtiyaç bulunur. Testlerin sonuçlanması ile birlikte, hastanemize başvuruda bulunan kişilere açıklamalı bir şekilde test sonuçları verilmektedir.

Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir