?

Babalık testinde nasıl gerekli olan unsur DNA yapılarının ortaya çıkarılabilmesi için kan örnekleridir. Hastanemizde steril bir ortamda alınabilecek olan kan örnekleri uygun koşullar altında saklanır. Ardından uzman doktorlarımız sayesinde mikroskobik ortamlarda inceleme gösterir. Yapılan incelemelerde DNA yapılarının karşılaştırılması yapılır. DNA yapılarının karşılaştırılması ile birlikte kişilerin sonuçları pozitif ya da negatif sonuçlarına ulaşılabilecektir.

Hastanemiz içerisinde de babalık testi yapılmaktadır. Uzman doktorlarımızın test sonuçlarını oldukça ayrıntılı bir şekilde müşterilerimize sunduğunu söylemek gerekir test sonuçları pozitif ya da negatif şekilde sonuçlanabilecektir. Pozitif sonuçlanan testlerde babalığın biyolojik açıdan uygun olduğu anlaşılmaktadır. Negatif olan testlerde çocuk ile baba arasında biyolojik yakınlık bulunamamaktadır. Pozitif test sonuçları sayesinde de kişilerin genetik açıdan yakınlık içerisinde oldukları anlaşılabilmektedir.

Testlerimiz, ülke içerisindeki her kişiye sunulan bir ayrıcalıktır. Bundan dolayı da, her şehirde olan kişilere test imkanı sunulabilmektedir. Testlerin sonuçlarının da ayrıntılı bir şekilde açıklanması sayesinde, daha net sonuçlar alabilmek de mümkün hale gelecektir. Kişilerin tüm soru işaretlerini ortadan kaldırabilmeleri için, genel olarak test sonuçlarını açıklamalı bir şekilde elde etmeleri gerekmektedir. Uzman doktorlarımız tarafından da tüm sonuçların açıklamalı bir şekilde verildiği söylenebilecektir. Ayrıca, kardeşlik ve annelik gibi diğer DNA testleri de, hastanemiz tarafından müşterilerimize sağlamış olduğumuz hizmetlerimiz içerisinde yer almaktadır.

Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir