WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz!
Whatsapp Destek!

Annelik ya da kardeşlik testlerinde olduğu gibi, babalık testlerinde de babanın ve çocuğun DNA yapılarının incelenmesi gerekecektir. Bu inceleme için de kan örneklerine ihtiyaç bulunur. Az miktarda alınabilecek olan kan örneği sayesinde, kişilerin kan yapıları incelenecektir.

Kan içerisinde yer alan DNA’nın da hem babanın hem de annenin DNA yapısı ile aynı olması gerekir. Bu eşitlik sayesinde, çocuğun biyolojik anlamda babanın olabileceği söylenebilecektir. Özellikle de hastanemiz içerisinde, kendi alanında uzman olan doktorlarımız yer almaktadır. Uzman doktorlarımız sayesinde, testlerin daha net şekilde aktarılabileceği görülür.
Hatay içerisinde yer alan tüm müşterilerimizin, babalık testine başvurabilecekleri söylenebilir.

Hastanemiz tarafından sağlanan bu hizmet sayesinde, babaların biyolojik açıdan olan çocuklarını daha kolay bir şekilde bulabildikleri de görülmektedir. Hastanemiz içerisinde elde edilen tüm verilerin %99, 99 oranında net olan sonuçlar sağladıkları söylenmelidir. Bu net sonuçlar sayesinde, tüm verilerin mahkeme gibi alanlarda da kullanılabilmesi mümkün olabilecektir. Özellikle de bu testler sayesinde, babaların haklarını koruyabilmeleri de mümkün hale gelmektedir. Kendilerine açılabilecek olan asılsız tazminat davalarında, babanın biyolojik olmaması döneminde, kolay bir şekilde sonuç alabilecekleri görülecektir. Oldukça uygun olan fiyatlarımız sayesinde, kişilerin kolay bir şekilde test sonuçlarını elde etmeleri de mümkündür. Genel olarak tüm testlerimizin 5 ve 7 gün içerisinde sonuçlandığı görülebilecektir.

Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir