WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz!
Whatsapp Destek!

?

Babalık testi hastanemiz içerisinden yapılabilecek olan test türlerinden birisidir. Bu test süre içinde mahkeme kararının son dönemlerde gerekli olmadığı söylenebilmektedir. Elde edilen kan örneklerine bağlı olarak yapılan araştırmalar sonucunda sonuçların kişilerle paylaşılması mümkün hale gelmektedir. Yapılabilecek olan tüm DNA testinin sadece testi yaptıran kişilerle paylaşılması sayesinde kişilerin hakları da doğal bir şekilde korunabilecektir.

Bunun yanısıra hastanemiz içerisinden yapılabilecek olan babalık testlerinde sonuçların hiçbir zaman üçüncü kişilerle paylaşılmadığı da söylenmelidir. Bu sayede kişilerin hakları kolay bir şekilde korunabilecektir. Genel olarak mahkemelerde de kullanılabilecek olan bu testlerin DNA analizleri ile birlikte kullanım sağlayabileceği söylenebilir. Testlerin mahkemelerde kullanılması sayesinde kişilerin hakları da tıp alanında geçerli olan bu verilerle birlikte kullanabilmektedir.

Hastanemiz içerisinde sadece babalık testi değil annelik ve kardeşlik gibi genetik açıdan yapılabilen testlerde müşterilerimize sunulmaktadır. Annelik tesislerinde ve kardeşlik testlerinde aynı şekilde kan örnekleri alınmalıdır. Alınan kan örneklerinin steril bir ortamda çalışılması büyük bir önem taşır. Uzman doktorlarımız sayesinde kan örneklerinin ayrıntılı bir şekilde incelenmesi sağlanmaktadır. Örnekleri içerisinde bulunan DNA yapılarının karşılaştırılması neticesinde kişilerin genetik acıdan yakınlık içerisinde olup olmadıkları da ortaya koyulalabilecektir. Buna bağlı olarak kişilerin hayatını etkileyebilecek olan sorunların engellenmesi mümkün hale gelecektir.

Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir