WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz!
Whatsapp Destek!

?

Babalık testlerinde genel olarak DNA yapılarına bakılmaktadır. DNA yapılarında saç, kan ya da tükürük örnekleri içerisinde bulunması kişilerin bu örneklerinin alınmasına sebebiyet vermektedir. Hastanemiz içerisinde babalık testleri kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

Yapılabilecek olan babalık testlerinde hastanemiz içerisinden steril bir ortamda kan örneklerinin alınması büyük önem taşır. Buna bağlı olarak da sonuçların kesin bir şekilde açıklanması mümkün hale gelir. Kan örneklerinin teknolojik aletlerle incelenmesi gerekmektedir. İnceleme sonuçlarına bağlı olarak testlerin pozitif ya da negatif şekilde sonuçlanabileceği de söylenmelidir. Testin pozitif şekilde bir sonuç vermesi kişilerin biyolojik anlamda baba olduğunun göstergesidir.

Negatif olan sonuçlara bakıldığında da kişilerin genetik açıdan yakınlık içerisinde olup olmadığı görülebilmektedir. Aynı şekilde diğer genetik açıdan yapılabilen testlerde de kişilerin genetik yapılarına bakılmaktadır. Bu yapıların en rahat göründüğü kan örnekleri sayesinde mahkeme kararına gerek olmadan test sonuçlarının hastanemize başvuran kişilerle paylaşılabileceği de söylenmelidir.

Babalık testlerinin anne karnında olan bebek için de yapılabileceği söylenmelidir. Bu testlerde bebeğin en az 5 haftalık olması gerekir. 5 haftalık sürecini tamamlamış olan bebeklerde rahat bir şekilde kan örneği alınabilecek ve kan yapıları karşılaştırma gösterilecektir. Hastanemizin belirlemiş olduğu fiyat politikasında pek çok test yapan yerlerden daha uygun fiyatlar dahilinde olduğu söylenmelidir.

Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir