, ?

Babalık testi, hastanemiz tarafından verilen hizmetlerden birisidir. Bunun yanı sıra, son dönemlerde oldukça fazla tercih edilen annelik ve kardeşlik gibi testler de, kolay bir şekilde yapılabilecek olan testlerden olmaktadır. Babalık testlerinde, diğer testlerde de olduğu gibi örneklerin alınması gerekmektedir. Hem babadan, hem de çocuktan alınabilecek olan kan örnekleri mikroskobik ortamda incelenir ve bu sayede, kan örneklerinin eşit olup olmadığına bakılır.

Kan örneklerinin yanı sıra, babalık testleri için, saç örneği de alınabilmektedir. Saç örneğinin aynı şekilde mikroskobik ortamda incelenmesi sayesinde, kişilerin genetik açıdan yakınlığı ortaya koyulabilmektedir. Acısız olan bir diğer test örneği de, tükürük olarak görülebilmektedir.

Babalık testinin hastanemiz içerisinde belirlenmiş olan fiyata bakıldığında, pek çok hastaneden çok daha uygun bir fiyat ile çalışma gösterildiği görülebilecektir. Özellikle de herkesin babalık testini yaptırabilmesi için, bu testlerin ucuz olmaları da, büyük bir avantaj olarak görülebilecektir. Ayrıca babalık testleri birden fazla çocuk ile de yapılabilmektedir. Daha fazla çocuğa genetik testin yapılabilmesi de fiyatın yükselmesine neden olabilecektir. Ayrıca test sonuçlarının alınması ile birlikte, pek çok sorunun da önüne geçilebileceği söylenebilecektir. Özellikle de babaların kafalarında yer alan soru işaretlerinin en kolay şekilde engellenmesinin bir çözümü olarak babalık testleri görülebilecektir.

Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir