WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz!
Whatsapp Destek!

Babalık testleri, İstanbul içerisindeki tüm müşterilerimize sunulabilecek olan kolay bir hizmettir. Alınan kan örneklerinde yer alan DNA yapılarının incelenmesi sayesinde, testlerin kısa bir şekilde sonuçlanması mümkün hale gelmektedir. Özellikle de, babalar için yapılabilecek olan babalık testlerinin sonuçları, uzman doktorlarımız tarafından açıklamalı bir şekilde belirtilmektedir. Babalık testlerinin negatif ya da pozitif şekilde sonuçlanabilecekleri görülür.

Negatif olması, babalığın biyolojik anlamda olmaması, pozitif olması ise babanın biyolojik anlamda baba olduğunun bir göstergesidir. Bu gibi sonuçlar sayesinde de, kişilerin net bilgiler elde etmeleri mümkün olmaktadır.

Son dönemlerde de oldukça ilerleme kaydeden tıp sayesinde, kişilerin kısa ve kolay şekilde genetik test sonuçlarını elde etmeleri mümkündür. Eskiden oldukça uzun zaman sonra elde edilen bu veriler, günümüzde 5 ya da 7 gün gibi kısa bir dönem içerisinde açıklanmaktadır. Aynı şekilde tıbbın gelişme göstermesi sayesinde, fiyatların da oldukça uygun bir şekilde müşterilerimize sunulduğu görülür. Herkesin kolay bir şekilde test yaptırabilmesi adına, testlerin fiyatları da uygundur. Buna bağlı olarak, verilebilecek olan kan örnekleri sayesinde test yaptırılabilir. Bebeğin anne karnında olduğu dönemi içerisinde de, babalık testleri yaptırılabilmektedir. Bu testler için, babanın, annenin ve anne karnındaki bebeğin kan örneklerinin alınması gerekecektir. Bu sayede daha kolay sonuç elde edilebilmektedir.

Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir