Babalık testleri, kişilerin en doğal hakkı olarak görülmesi gereken testlerdir. Bu testlerin de net bir sonuç içerisinde yer alması gerekecektir. Buna bağlı olarak net sonuçlar sayesinde, soru işaretlerinin engellenmesi mümkün hale gelecektir.

Hastanemiz içerisinde de, pek çok DNA testine yer verilir. Bu testler içerisinde yer alan ve en çok ilgi gören testlerden birisi babalık testleri olmaktadır. babalık testlerinde de, diğer testlerde olduğu gibi kan örneğinin alınması gerekmektedir. Uzman doktorlarımız tarafından incelenebilecek olan bu kan örneklerinin DNA yapılarının denklik içerisinde olup olmadığı ortaya koyulabilecektir.

Babalık testlerimiz İzmir içerisinde yaşayan tüm müşterilerimize sunulmaktadır. Oldukça kolay olan bu testlerin sonuçlarının 1 hafta içerisinde alınması da mümkün hale gelmektedir. Aynı şekilde teslerin %99, 99 oranında net olduğu görülür. Bu kadar net olan sonuçlar sayesinde, kişilerin tüm sorunları da en kısa zaman içerisinde engellenebilecektir. Aynı zamanda bu tür testlerin delil açısından da kullanılabildikleri görülür. Özellikle de mahkemelerde kullanılabilecek olan bu testler sayesinde, kişilerin kendi haklarını korumaları mümkün olabilecektir. Fiyat açısından bakıldığında da, testlerin uygun fiyatlar dahilinde hastanemizde yer aldığı görülür. Tek çocuk için genel olarak 1500 TL gibi bir civarda test yapılabilecektir. Genel olarak fiyat açısından tam bir bilgi alabilmek için, hastanemiz ile iletişime geçilmesi gerekmektedir.

Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir