WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz!
Whatsapp Destek!

?

Son dönemlerde oldukça artış gösteren babalık testleri kesin sonuçlar ortaya koyabilmek adına tıp ile birlikte yapılabilen testler olarak görülmektedir. Bunun yanı sıra tıbbın ilerlemesi ile birlikte anne karnında olan bebek için de babalık testleri mümkün hale gelmektedir. Bebeğin belli bir dönemini tamamlanmasıyla kolay bir şekilde kan örneği alınmaktadır. Son dönemlerde oldukça artış gösteren babalık testlerinde mahkeme kararının olmasına da gerek bulunmamaktadır.

Test sonuçlarının 5 ve 7 gün içerisinde hastanemiz tarafından sonuçlanması mümkün hale getirilmiştir. Genel olarak bu günler içerisinde alınabilecek olan test sonuçları sayesinde kişilerin oldukça kısa bir süre içerisinde yapmış oldukları testlerin sonuçları elde edebilmeleri de mümkündür.

Hastanemiz içerisinden yapılabilecek olan babalık testlerinin güvenilirliği konusunda bakıldığında da sonuçların % 99.99 oranında net sonuçlar verdiği görülür. Bu oranın da oldukça kesin bir sonuca tekabül edebileceği söylenebilir. Ayrıca hastanemizin içerisinde yer alan uzman doktorlarımız sayesinde bu net sonuçları ulaşabilmek daha kolay bir hale gelmektedir. Uzman doktorlarımız tarafından alınan örneklerin en iyi şekilde incelenmesi sayesinde kişilerin DNA yapıları de karşılaştırılmaktadır. Sadece babalık testlerinde değil; annelik gibi testlerde de kan örneklerinin alınmasını ihtiyaç vardır. Ayrıca acısız şekilde alınabilecek olan örnekler sayesinde de, kişilerin DNA yapıları ortaya koyulabilmektedir.

Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir