?

Hastanemiz içerisinde yapılacak olan tüm babalık testleri, çocuktan ve babadan alınacak olan kan örnekleri sayesinde ortaya çıkabilecektir. Alınacak olan kan örnekleri, oldukça hızlı bir şekilde incelenebilir. Uzman olan doktorlarımız sayesinde de, mikroskobik ortamda incelenebilecek olan bu kan örnekleri, kesin sonuç elde etmeye yardımcı olmaktadır. fiyat açısından incelendiğinde de, hastanemiz içerisinde yer alan bu testlerin oldukça uygun fiyatlar dahilinde yapıldıkları görülebilmektedir.

Uygun fiyata sahip olması da, kişilerin daha net sonuçlar alabilmesi açısından önem taşımaktadır. Ayrıca herkes tarafından da kolay bir şekilde tercih edilebilmesine yardımcı olabilecek türde olan testler olarak görülür.

Babalık testleri hastanemiz içerisinde elde edilen verilerden oluşmaktadır. Genel olarak da, tüm müşterilerimiz için hızlı sonuçlar sağlanmaya çalışılmaktadır. Genellikle de bu testlerin 5 ile 7 gün arasında sonuçlandırıldığı görülür. Kısa süre içerisinde açıklanan bu testler, mahkemeler için de kullanılabilecek olan verilerdir. Kimi zaman açılan tazminat davalarında, çocuğun babasına ait olmamasına rağmen, babası gibi gösterip tazminat alınmaya çalışıldığı bilinmektedir. Bunu da engellemenin en iyi yolu olarak, babalık testleri gösterilebilecektir. Hastanemiz içerisinde yer alan bu hizmet sayesinde, oldukça yüksek oranlara sahip olan test sonuçları elde edilebilecektir. Hastanemiz içerisinde elde edilen tüm test sonuçlarının da, üçüncü kişiler ile paylaşılmadığı söylenmelidir. Kişilerin haklarına saygı duymak, hastanemizin ilk prensipleri arasında yer almaktadır.

Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir