İstanbul içerisinde yer alan Kadıköy’de yer alan tüm müşterilerimize imkanı sağlanmaktadır. Kolay bir şekilde alınabilecek olan kan örnekleri sayesinde, kişilerin biyolojik denklik kurup kurmadıklarına bakılmaktadır.

Ayrıca yapılan araştırmalar doğrultusunda her 10 kişiden 2’sinin biyolojik baba olmadıkları da belirlenmiştir. Hastanemizde de tüm test sonuçlarının %99, 99 oranında net bilgiler taşıdığı belirtilmelidir. Bu net bilgiler sayesinde, kişilerin sorun yaşamadan test sonuçlarına ulaşabilecekleri görülecektir. Bu sayede yaşanabilecek olan sorunların da, kolay bir şekilde engellenmesi amaçlanmaktadır.

İstanbul içerisinde yer alan tüm müşterilerimizin, güvenilir ve oldukça uygun fiyatlar dahilinde babalık testi yaptırabilecekleri söylenebilir. İstanbul içerisinde yer alan Kadıköy semtindeki tüm müşterilerimiz de uzman doktorlarımızdan destek alabileceklerdir. Özellikle de pek çok hastaneden çok daha uygun olan fiyat politikamız sayesinde, herkesin kolaylıkla test yaptırabileceğini söylemek mümkündür. Fiyat hakkında detaylı bilgi alabilmek için, sitemiz içerisinden bizlere ulaşmanız gerekmektedir. Aynı şekilde tüm hizmetlerimiz de randevu ile oluşturulmaktadır. Hızlı bir şekilde alınabilecek olan randevu sayesinde, işlemlerin tamamlanabilmesi de mümkün hale gelecektir. Site içerisinden randevu işlemleri tamamlanabilmektedir. Belirtilen tarih doğrultusunda da alınacak olan kan örneklerinin en kısa zaman içerisinde incelenmesi ve müşterilerimiz ile paylaşılması mümkün olmaktadır. Bu sayede kesin sonuçların alınabilmesi, hastanemiz sayesinde oldukça kolay bir hale gelebilmektedir.

Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir