Babalık testleri, hastanemiz içerisinde müşterilerimize sunduğumuz ayrıcalıklar içerisinde yer almaktadır. Babalık testleri sayesinde, kişilerin biyolojik olarak baba olup olmadıkları da ortaya koyulabilecektir. Bu ayrıntı sayesinde de, kişilerin kolay bir şekilde test yaptırabilmelerine imkan tanınmaktadır. Kayseri içerisinde yer alan tüm müşterilerimize de babalık testi imkanımız hastanemiz tarafından sağlanan bir hizmettir.

En kolay şekilde yapılabilecek olan testler sayesinde, kişilerin test sonuçları da açıklamalı bir şekilde uzman doktorlarımız sayesinde ortaya koyulmaktadır. Ayrıca yine uzman doktorlarımız sayesinde, test sonuçlarının kesin ve net bir şekilde müşterilerimiz ile paylaşıldığı söylenebilecektir.

Babalık testi yaptırmak isteyen herkes, kolay bir şekilde kan örneği verebilecektir. Alınan kan örneğinin de, detaylı bir şekilde araştırılması sağlanır. DNA verilerinin karşılaştırılması sayesinde de, kişilerin biyolojik anlamda yakınlık içerisinde olup olmadıkları ortaya koyulabilecektir. Babalık testlerinin son dönemlerde, anne karnında olan bebekler için de yapılabileceği görülmüştür. Anne karnında olan bebek için yapılabilecek olan DNA testinde, asıl olan durum bebeğin en az 5 haftalık sürecini tamamlamış olmasıdır. Ardından, babadan ve anneden alınabilecek olan kan örnekleri ile birlikte, bebekten alınacak olan kan örneği arasında denklik kurulmaktadır. Bu denkliklerin de, biyolojik açıdan baba olabilmek için, bebek ile babanın DNA yapılarının denk olması gerekecektir. Bu sayede biyolojik babalığın olduğu açıklanabilecektir.

Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir