WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz!
Whatsapp Destek!

Tıbbın ilerlemesiyle birlikte babalık testlerinin anne karnında olan bebek için de yapılabileceği söylenebilir. Anne karnında olan bebek için belirlenen süre ise 5 haftadır. Bebeğin 5 haftalık sürecin tamamlaması ile birlikte bebekten alınabilecek olan kan örneği ile babalık testi elde edilebilecektir.

Bunun haricinde anne ve babadan da kan örneğinin alınması gerekir. Anne ve babanın kan örneklerinin içerisinde DNA yapıları bulunmaktadır. Buna bağlı olarak çocuğun DNA’sı da annesinden ve babasından almış olduğu DNA yapıları ile birlikte oluşmaktadır. Uzman doktorların incelemiş olduğu özellikler de bu doğrultudadır.

Bunun haricinde Mersin içerisinde yer alan tüm müşterilerimize de babalık testi yapılabilmektedir. Ayrıca annelik ve kardeşlik testi imkanı da tüm müşterilerimize sağlanmaktadır. Babalık testinin anne karnında olan bebek için yapılabilmesi için 5 haftalık sürecini tamamlamış olması gerekecektir. Bu doğrultuda daha rahat bir şekilde test imkanı sağlanabilecektir. Testinin yapılması sırasında bebeğe hiçbir şekilde zarar verilmemektedir. Genel olarak testlerin fiyatları da hastanemiz içerisinde oldukça uygundur. Diğer pek çok hastaneye nazaran, hastanemiz içerisinde yapılan testlerin hepsi her bütçeye uygun şekilde hazırlanmıştır. Kişilerin tüm hayatları değiştirebilecek niteliğe sahip olan babalık testlerinin de zaman geçirilmeden yapılması önerilmektedir. Bu sayede oluşabilecek olan sorunların hepsinin önüne geçmekte mümkün hale gelmektedir.

Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir