WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz!
Whatsapp Destek!

? ?

Babalık testleri, her zaman yaptırılabilen testler arasında yer almaktadır. Bu testlerin belli bir günü bulunmamaktadır. Testler için genel olarak randevu işlemleri sağlanabilmektedir. Buna bağlı olarak da, babalık testleri elde edilebilecektir. Babalık testlerinin, bebeğin anne karnında olduğu süreçte de yapılabileceği söylenebilir.

Genel olara belirtilen zaman dilimi de, bebeğin anne karnında 5 haftalık sürecinin sonraki dönemidir. Kimi hastaneler tarafından da bu durumun onaylanmadığı ve anne karnında bebek ile baba arasında DNA testinin yapılmasının istenmediği bilinmektedir. Bebeğin en azından 1 günlük olması sürecinde de babalık testi elde edilebilmektedir.

Hastanemiz içerisinde yer alan bu testlerin, genel olarak 5 ve 7 gün içerisinde sonuçlandığı bilinmektedir. Oldukça hızlı bir tempo ile çalışma gösterilmesi sayesinde de, kişilerin beklemeden en hızlı şekilde sonuç alabilmelerine imkan tanınmaktadır. Ayrıca test sonuçlarımızın da %99, 99 oranında net sonuçlar taşıdığı belirtilmelidir. Ülkemizin dört bir yanından da test sonuçlarının alımı mümkün olabilecektir. Hastanemiz içerisinden herkesin babalık, annelik ve kardeşlik gibi testlere başvurabilecekleri de belirtilmelidir. Tüm işlemlerin en kısa zaman içerisinde yapılabilmesi adına da, işlemlerin yapılmasından önce, hastanemiz içerisinden randevu işlemlerinin tamamlanması gerekecektir. Randevu sayesinde de kişilerin daha kolay bir şekilde sonuç alabilmeleri mümkün hale gelecektir.

Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir