WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz!
Whatsapp Destek!

Babalık testleri, hastanemiz sayesinde yapılabilen bir test türüdür. Bu test sayesinde de, pek çok sorunun önüne geçmek mümkün olmaktadır. Hastanemiz içerisinden kişilerin kan örnekleri alınabilecektir. Alınan kan örnekleri içerisinde yer alan DNA’lar da incelemeden geçmektedir.

Karşılaştırılan DNA örnekleri sayesinde, kişilerin biyolojik olarak bir yakınlık içerisinde olup olmadıkları da kolay bir şekilde anlaşılabilmektedir. Babalık testlerinde yapılan tüm test sonuçlarında, negatif ya da pozitif şekilde sonuçlar ortaya koyulmaktadır. Bu pozitif sonuç da, kişinin biyolojik anlamda baba olduğunun bir göstergesidir.

Çıkan sonuç negatif ise, kişi biyolojik açıdan çocuğun babası olmamaktadır. Özellikle de ülkemizde yapılan bir araştırmaya göre, her 10 kişiden 2 kişinin biyolojik anlamda baba olmadığı görülmüştür. Bunun da oldukça yüksek bir oran olduğunu belirtmek gerekmektedir.
Hastanemiz içerisinde, alanında uzman olan doktorlar yer almaktadır. Bu doktorlar sayesinde de, çıkan sonuçların %99, 99 oranında net sonuçlar içerdiğini söylemek gerekir. Kişilerin bizi tercih etmeleri sayesinde, elde ettikleri test sonuçlarını mahkemelerde delil niteliğinde kullanabileceklerini de söylemek mümkün olacaktır. Özellikle de son dönemlerde, babaların haklarının korunabilmesi amacı ile, bu testlere daha büyük bir ilgi oluştuğu görülür. Oldukça uygun fiyatlar sayesinde de, herkesin hastanemiz üzerinden test elde edebilmeleri mümkün olacaktır. Bu özellik de, kişilerin en çok aradıkları özellik olarak görülür.

Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir