WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz!
Whatsapp Destek!

Babalık testlerinde, hastanemiz sayesinde açıklamalı olarak sonuçlar verilmektedir. Bu sonuçlar da, kişilerin kolay bir şekilde delil olarak tercih edebilecekleri sonuçları oluşturur. Hastanemiz içerisinde yapılabilecek olan bu testler, negatif ya da pozitif şekilde ayrılabilecektir.

Negatif sonucun çıkması da kişilerin biyolojik anlamda baba olmadıklarını gösteren bir durum olarak nitelendirilmelidir. Aynı şekilde pozitif olan sonuç sayesinde de, babalığın oluştuğu görülebilir. Tüm raporlarda da bu sonuçların açıklamalı bir şekilde anlatıldığı söylenebilecektir.

Ayrıca hastanemiz içerisinde sadece babalık değil; annelik ve kardeşlik testleri de sizler için sunulabilecektir. Bu testlerin de, diğer tüm testlerde olduğu gibi, randevu işlemleri ile birlikte oluşturulabileceği bilinmelidir. Aynı şekilde, fiyat açısından da tüm testlerimizin oldukça uygun oldukları belirtilmelidir.
Babalık testlerinin araştırılabilmesi için, hem çocuktan hem de babadan DNA örneklerinin alınması gerekir. Bu DNA örnekleri de en kolay şekilde kan örnekleri içerisinde yer almaktadır. Ayrıca saç ya da ağız içerisinde yer alan mukoza sayesinde de elde edilebilmektedir. Bu gibi unsurlar ile birlikte, DNA yapıları içerisinde karşılaştırmalar yapılmaktadır. DNA örneklerinin de, birbirine denk olması gerekmektedir. Çünkü her çocukta yer alan DNA’lar, hem anneden hem de babadan geçen örnekler ile birlikte elde edilmektedir. Bu gibi unsurların uzman doktorlarımız sayesinde, ayrıntılı bir şekilde incelenmesi sağlanmaktadır. Ayrıca test sonuçlarının da, mahkemelerde delil olarak kullanılabilmesi açısından, kesin ve net bir şekilde doğru olması gerekir. Bu da hastanemiz tarafından sağlanabilen bir ayrıcalıktır.

Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir