WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz!
Whatsapp Destek!

?

Son dönemlerde ilginin daha da çok arttığı babalık testlerinde, sadece kan örnekleri değil, saç teli de kullanılabilmektedir. Acısız bir şekilde de tercih edilen ve ağız içinden alınan mukoza örnekleri de aynı şekilde babalık testlerinde kullanılan DNA içerikli örnekler olarak görülebilecektir.

Kişilerin kolay bir şekilde test yaptırabilmeleri açısından, saç tellerini incelemeye gönderebilecekleri görülür. Bu saç telleri de uzman doktorlar sayesinde, mikroskobik ortamlarda incelenmektedir. İncelenen saç telleri içerisinde yer alan DNA’lar sayesinde de biyolojik anlamda baba olunup olunmadığı kolay bir şekilde ortaya çıkabilecek olan sonuçlar içerisinde yer alır. Aynı şekilde diğer kan örneklerinde de DNA incelemesi yapılmaktadır.

Bu incelemeler için hem babanın, hem de çocuğun kan örneklerine ihtiyaç bulunur.
Hastanemiz içerisinde yer alan babalık testleri, kolay ve net sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Özellikle de hızlı sonuç elde edebilmek için, testlerin hızlı bir şekilde yapıldığı da söylenebilecektir. Hastanemiz içerisinden yapılan tüm testler, yaklaşık olarak 5 ila 7 gün içerisinde sonuçlanmaktadır. Ayrıca tüm testlerimizin de %99, 99 oranında doğruluk içerdikleri söylenebilecektir. Bu kadar net olan sonuçlar da, mahkemelerde kayıt olarak kullanılabilmektedir. Hızlı sonuçlar için de, hastanemiz içerisinden randevu alınabilecektir. Alınan randevular doğrultusunda, kişilerin kan ya da saç örnekleri hızlı bir şekilde incelenebilecektir.

Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir