WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz!
Whatsapp Destek!

Babalık Testi Saç Telinden ? ?

Babalık testlerinin kimi zaman saç tellerinden de yapılabileceği söylenebilir. Genel olarak testlerin kan örneklerinden yapılsa da, saç örnekleri içerisinde yer alan DNA yapıları sayesinde de, kolay bir şekilde oluşturulabildiği görülmektedir. Saç telinden yapılabilecek olan babalık testlerinde de, kolay bir şekilde sonuç almak mümkündür. Genel olarak alınabilecek olan bu örneklerin içerisinde yer alan DNA yapılarının incelenmesi gerekmektedir.

İnceleme sonuçlarında da, kişilerin DNA yapıları kolay bir şekilde ortaya koyulabilmektedir. Aynı şekilde sadece babalık testlerinde değil, yapılabilecek olan annelik testlerinde de DNA yapılarına bakılması gerekmektedir. Bu DNA yapıları kolay bir şekilde saç telinden de temin edilebilmektedir.

Anne karnında olan bebekleri için de babalık testlerinin yapılabileceği görülmektedir. Bu testlerin yapılabilmesi için, anne karnında yer alan bebekten de kan örneğinin alınması gerekecektir. Buna bağlı olarak da incelemeler kolay bir şekilde başlatılabilecektir. Elde edilen DNA verileri sayesinde, mahkemelerde de delil niteliğinde kullanım sağlayabilecek olan test sonuçları elde edilebilmektedir. Aynı zamanda, hastanemiz tarafından yapılabilecek olan tüm babalık testlerinin %99, 99 oranında netlik taşıdığı söylenebilir. Bu netliğe bağlı olarak da, kişilerin kesin sonuçlar elde etmeleri mümkün olabilmektedir. Aynı zamanda sonuçların da oldukça kısa bir zaman içerisinde açıklanması mümkün olmaktadır. Sonuçların 5 ya da 7 gün içerisinde açıklanması mümkündür.

Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir