WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz!
Whatsapp Destek!

DNA testi ismi verilen testlerin içerisinde babalık, kardeşlik ve annelik testleri yer almaktadır. Babalık testleri oldukça başvurulan testler arasında bulunur. Genel olarak annelerin biyolojik açıdan çocuklarını daha rahat bir şekilde bilmelerine rağmen; her zaman babalar için böyle bir şans olmayabilmektedir.

Bundan dolayı kişilerin en büyük hakları olarak biyolojik anlamda çocuklarını bulabilmek olacaktır. Bunun için de gelişmiş olan tıp sayesinde rahat bir şekilde babalık testi imkanı sağlanabilmektedir. Bu doğrultuda da alınabilecek olan kan örnekleri sayesinde babalık testinin daha kolay bir şekilde ulaşım sağlaması mümkün hale getirilir. Sadece kanı örnekleriyle değil; saç ya da tükürük örnekleri ile de acısız bir şekilde örnek alımı sağlanabilecektir. Genel olarak daha kesin sonuçlar elde edilmesine yardımcı olan kan örnekleri sayesinde test imkanı da bütün müşterilerimize sunulacaktır.

Sakarya içerisinde yer alan müşterilerimiz için de babalık testi imkanımız sağlanamaktadır. Fiyat açısından pek çok hastaneden daha uygun bir şekilde fiyat politikası sergilemiş olmamızdan dolayı herkesin rahatlıkla tercih edebilecekleri olan bir yöntem olarak gösterilebilir. Genel olarak babalık testlerinin% 99.99 oranında net bir sonuç verilmesinden dolayı hastanemize başvurabilecek olan herkes tarafından net bir şekilde bilgi alınabilir. Bu doğrultuda bu bilgiler de, mahkeme gibi yerlerde kullanım sağlayabilecektir. Özellikle de kesin bilgiler içermesinden dolayı, mahkeme gibi alanlarda delil olarak kullanım sağlayabilmektedir.

Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir