WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz!
Whatsapp Destek!

Tekirdağ içerisinde yer alan tüm müşterilerimize babalık testi imkanını sunmaktayız. Özellikle de uygun fiyatlar sayesinde, kişilerin daha kolay bir şekilde babalık testi imkanını elde edebildikleri görülmektedir. Fiyatların çocuk sayısına bağlı olarak değişiklik gösterdiği de söylenebilecektir.

Genel olarak tek çocuklar için belirlenmiş olan fiyat politikası 1500 lira civarında yer almaktadır. Fiyatın genel olarak öğrenebilmesi için de sitenin ziyaret edilmesi ve iletişim bölümünden ilgili olan kişilerle görüşülmesi gerekmektedir.

Tekirdağ içerisinde yer alan tüm müşterilerimize de oldukça uygun fiyatlar dahilinde babalık testi imkanı sağlanmaktadır. Babalık testi için genel olarak gerekli olan unsur kan örneğidir. Hastanemiz içerisinde alınabilecek olan kan örneklerinin steril bir ortamda tutulması sağlanır. Ardından zamanı geldiğinde kan örneklerinin incelenmesi mümkün hale getirilmektedir.

Kan örnekleri içerisinde yer alan DNA yapılarının aynı olması durumunda kişilerin genetik açıdan yakınlık içerisinde oldukları söylenebilecektir. Genetik açıdan yakınlığın olmadığı durumlarda da test sonucunun negatif şekilde çıkabileceği görülebilir. Test sonucuna bağlı olarak uzman doktorlarımızın müşterilerimize açıklama yapmaları da mümkündür. Aynı şekilde babalık testinin haricinde diğer tüm testlerimizin de fiyat açısından oldukça uygun olduğunu söylemek gerekir. Bu sayede herkesin kolay bir şekilde genetik açıdan test yaptırabilmelerine imkan tanınmaktadır. Kolay bir şekilde test imkanı için hastanemizi ziyaret edebilirsiniz.

Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir