WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz!
Whatsapp Destek!

Anne ve babadan aktarılabilecek olan DNA yapılarına bağlı olarak çocuklarında DNA özellikleri ortaya çıkmaktadır. Buna göre de kişilerin biyolojik açıdan babalık testlerini yaptırabilmeleri için kendi DNA yapıları ile çocuğun DNA yapılarının yarısının eşit olması gerekmektedir.

Son dönemlerde oldukça artış gösteren babalık testlerinde, % 99.99 oranında net bir sonuç elde edilebilmektedir. Bu net sonuç sayesinde kişilerin kesin bir şekilde genetik yakınlığının olup olmadığı öğrenilecektir. Babalık testinin genel olarak biyolojik babanın bulunabilmesi açısından yapıldığı bilinir. İki kopyanın alınması ile birlikte de babalık testi ortaya koyulabilmektedir. Genel olarak kan örneklerinin alınması ile birlikte yapılabilecek olan testlerde babalığın dışlanması ya da babanın onaylanması şeklinde iki farklı sonuç elde edilebilecektir.

Ülkemiz içerisinde yer alan Trabzon’da da yaşayan tüm müşterilerimize babalık testi imkanı sunmaktayız. Bu imkanın oldukça uygun fiyatlar dahilinde yapıldığını da söylemek gerekmektedir. Genel olarak mahkemelerde delil olarak da kullanılabilecek olan bu sonuçlar sayesinde kolay bir şekilde sonuç elde edilebilmektedir. Ayrıca yapılabilecek olan babalık testlerinde, annenin DNA örneğinin alınmasına gerek kalmamaktadır. Çocuk ile babanın DNA yapılarının karşılaştırılması, yakınlığın olup olmamasını net bir şekilde gösterebilecek olan bir durumdur. Bu testin hastanemiz sayesinde de, oldukça ucuz bir şekilde yapılabilmesine imkan tanınmaktadır. Kesin sonuçlar elde edebilmek adına da, hastanemizden DNA testi yapılabilecektir.

Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir